VSTOPILI SMO V NOVO LETO

Poleti gremo v Fontainebleau

Sobota, 2. januar 2016

V novo leto so člani društva Korenjak vstopili spočiti in motivacijsko zelo dobro pripravljeni, saj so se od starega leta poslovili s testiranjem in s strokovnim predavanjem Tomaža Ranta, ki je posebaj za člane društva Korenjak, na predbožični večer pripravil odlično predavanje z naslovom Športno plezanje skozi številke.

Motivacijo za nadaljno delo, pa daje članom tekmovalne skupine tudi poletna dvanajstdnevna odprava v Fontainebleau, ki jo društvo Korenjak organizira za svoje člane. Plezalci, ki se bodo odpravi pridružili, bodo poleg šestdnevnega plezanja v Fontu doživeli tudi dvodnevno plezanje v Sttutgartu in Munchenu, si v živo ogledali tekmovanje za svetovni pokal v težavnosti v Chamonixu ter obiskali mestu Arco.