Prva tekma za državno prvenstvo bo že 11. maja

Tekmovanje v težavnostnem plezanju v Slovenski Bistrici

Ponedeljek, 5. maj 2014

V nedeljo bo sporedu prvo tekmovanje za državno prvenstvo, na katerem tekmujejo najboljši iz cele države. Udeležili se ga bodo tudi člani društva Korenjak, ki so si priskrbeli tekmovalno licenco. Na prvem tekmovanju za državno prvenstvo, ki bo v nedeljo 11. maja v Slovenski Bistrici bo nastopilo tudi štirinajst Korenjakov: Tina, Lan, Klara, Rok, Pia, Zala, Anja, Leja, Maša, Jaka, Živa, Ajda, Adam, Štefan.

Sedemnajstega maja pa bo na sporedu zadnje tekmovanje v okviru Zahodne lige. Korenjakom se nasmihajo kar štirje pokali v končni razvrstitvi tekmovanja. Prva mesta so žal že oddana. Lan, Matevž, Jakob, Rok, Adam, Pia in Katja pa imajo vse možnosti, da postanejo lastniki "vsaj" bronastega pokala v skupnem seštevku.

Uradni razpis, koledar tekmovanj in obrazec za izdajo nove tekmovalne licence najdeš od več!

Skupne rezultate zahodne lige pa tukaj in zdaj!