Dosežki na tekmovanjih

Dosežki na večjih mednarodnih tekmovanjih
       
Ime in priimek Dosežek        Vrsta tekmovanja in kraj  
Lan Möscha 19. mesto EP, Slany, 2017
Lan Möscha 49. mesto SP Insbruck, 2017
Lan Möscha 18. mesto EYC AĹgentier, 2017
Lan Möscha 7. mesto EYC Graz, 2017
Jure Gvozdanović 27. mesto EYS Kranj, 2011  
Nejc Erklavec 35. mesto EYS Kranj, 2011  
Jure Gvozdanović 26. mesto EYS Kranj, 2010  
Tilka Novak 23. mesto EYS Kranj, 2008  
Nejc Potrebuješ 60. mesto EYS Kranj, 2006  
       
       
Dosežki na mednarodnih tekmovanjih  
       
Ime in priimek Dosežek Vrsta tekmovanja in kraj  
Živa Golob 1. mesto IRCC - U14 Zagreb, 2016
Ajda Golob 3. mesto IRCC - U16 Zagreb, 2016
Ajda Golob 2. mesto IRCC - U14 skupni seštevek, 2015
Matevž Margon 3. mesto IRCC - U10 skupni seštevek, 2015
Ajda Golob 1. mesto IRCC - U14 Zagreb, 2015
Matevž Margon 3. mesto IRCC - U10 Zagreb, 2015
Matevž Margon 3. mesto IRCC - U10 Gradz, 2015
Živa Golob 4. mesto IRCC - U12 Gradz, 2015
Ajda Golob 1. mesto IRCC - U14 Trbiž, 2015
Živa Golob 1. mesto IRCC - U12 Trbiž, 2015
Jaka Jaki 2. mesto IRCC - U12 Trbiž, 2015
Matevž Margon 3. mesto IRCC - U 10 Trbiž, 2015
Lan Möscha 3. mesto IRCC - U 14 Radovljica, 2015
Živa Golob 4. mesto IRCC - U 12 Radovljica, 2015
Matevž Margon 1. mesto IRCC - U 10 Hermagor, 2015
Živa Golob 4. mesto IRCC - U 12 Hermagor, 2015
Ajda Golob 5. mesto IRCC - U 14 Hermagor, 2015
Matevž Margon 3. mesto IRCC - U 10 Zagreb, 2014
Lan Möscha 3. mesto IRCC - U14 Radovljica, 2014
Lan Möscha 1. mesto IRCC - U12 skupni seštevek, 2013
Tina Vintar 1. mesto IRCC - U16 skupni seštevek, 2013
Tina Vintar 1. mesto IRCC - Judenberg, 2013
Lan Möscha 2. mesto IRCC - Judenberg, 2013
Erna Sefić 3. mesto IRCC - Judeberg, 2013
Lan Möscha 2. mesto IRCC - Zagreb, 2013
Manca Patačko Koderman 3. mesto IRCC - Zagreb, 2013
Lan Möscha 2. mesto IRCC - Wolfsberg, 2013
Tina Vintar 4. mesto IRCC - Wolfsberg, 2013
Tina Vintar 4. mesto IRCC - Radovljica, 2013
Erna Sefič 5. mesto IRCC - Radovljica, 2013
Lan Möscha 3. mesto IRCC - Radovljica, 2013
Tina Vintar 1. mesto IRCC - Hermagor, 2013
Lan Möscha 2. mesto IRCC - Hermagor, 2013
Erna Sefič 5. mesto IRCC - Hermagor, 2013
Maša Arnšek 5. mesto IRCC - Hermagor, 2013
Tina Vintar 1. mesto IRCC - Tarvisio, 2013
Lan Moscha 2. mesto IRCC - Tarvisio, 2013
Tina Vintar 4. mesto IRCC - Radovljica, 2012  
Lan Möscha 2. mesto IRCC - Hemagor, 2012  
Tina Vintar 2. mesto IRCC - Hermagor, 2012  
Manca Patačko Koderman 4. mesto IRCC - Hermagor, 2012  
Lan Möscha 4. mesto Rock Junior - Arco, 2011  
Manca Patačko Koderman 5. mesto Rock Junior - Arco, 2011  
       
       
Dosežki na tekmovanjih za državno prvenstvo
       
Ime in priimek Dosežek Vrsta tekmovanja in kraj

 

Lan Möscha 1. mesto V skupnem seštevku B/2017
Lan Möscha 3. mesto DP-B, Kranj, november, 2017
Lan Möscha 1. mesto DP-B, Log, junij - 2107
Matevž Margon 3. mesto DP-B, Log, junij - 2017
Matevž Margon 3. mesto DP-T, Šmartno pri Litiji, junij, 2017
Matevž Margon 3. mesto DP-T, Škofja Loka, maj - 2017
Lan Möscha 5. mesto V skupnem seštevku B/2016
Adam Rus 5. mesto V skupnem seštevku B/2016
Nara Beber Boštjančič 2. mesto DP-T, Škofja Loka, oktober - 2016
Lan Möscha 3. mesto DP-B, Log, september - 2016
Adam Rus 5. mesto DP-B, Log, september - 2016
Adam Rus 4. mesto DP-B, Log, junij - 2016
Lan Möscha 1. mesto V skupnem seštevku B/2015
Jaka Jaki 2. mesto V skupnem seštevku T/2015
Jaka Jaki 1. mesto DP-T, Sl. Bistica, november - 2015
Živa Golob 3. mesto DP-T, Sl. Bistica, november - 2015
Živa Golob 2. mesto DP-T, Škofja Loka, november - 2015
Jaka Jaki 3. mesto DP-T, Škofja Loka, november - 2015
Jaka Jaki 2. mesto DP-T, Tržič, oktober - 2015
Živa Golob 2. mesto DP-T, Tržič, oktober - 2015
Lan Möscha 2. mesto DP-B, Log, september - 2015
Lan Möscha 1. mesto DP-B, Log, junij - 2105
Živa Golob 3. mesto DP-T, Šmartno špri Litiji - 2015
Ajda Golob 2. mesto DP-T, Šmartno pri Litiji - 2015
Živa Golob 2. mesto DP-T, Škofja Loka - 2014
Lan Möscha 4. mesto V skupnem seštevku B/2014
Lan Möscha 1. mesto DP-B, Log, oktober - 2014
Lan Möscha 4. mesto DP-B, Log, junij - 2014
Lan Möscha 1. mesto V skupnem seštevku B/2013
Erna Sefić 1. mesto V skupnem seštevku B/2013
Lan Möscha 3. mesto V skupnem seštevku T/2013
Zala Zlobko 5. mesto DP-B, Kranj, 2013
Tina Vintar 4. mesto DP-T, Kranj, 2013
Erna Sefić 3. mesto DP-B, Kranj, 2013
Erna Sefić 1. mesto V skupnem seštevku B/2013
Tina Vintar 3. mesto DP-T, Sl. Bistica, 2013
Lan Möscha 2. mesto DP-T, Sl. Bistrica, 2013
Rok Bošnjak 4. mesto DP-T, Sl. Bistica, 2013
Pia Purkart 5. mesto DP-T, Sl. Bistica, 2013
Lan Möscha 1. mesto DP-T, Škofja Loka, 2013
Erna Sefić 3. mesto DP-T, Škofja Loka, 2013
Tina Vintar 3. mesto DP-T Škofjka Loka, 2013
Lan Möscha 1. mesto DP-T Tržič, 2013
Tina Vintar 4. mesto DP-T, Tržič, 2013
Erna Sefić 1. mesto DP-B Log, 2013
Lan Möscha 1. mesto DP-B Log, 2013
Lan Möscha 3. mesto DP-T Šmartno pri Litiji, 2013
Tina Vintar 5. mesto DP-T Šmartno pri Litiji, 2013
Lan Möscha 5. mesto DP-T Grosuplje, 2013
Maša Margon 5. mesto DP-T Grosuplje, 2013
Tina Vintar 3. mesto V skupnem seštevku T/2012
Lan Möscha 2. mesto V skupnem seštevku T/2012
Lan Möscha 3.mesto V skupnem seštevku B/2012
Tina Vintar 3. mesto V skupnem seštevku B/2012
Tina Vintar 3. mesto DP-B Kranj, 2012
Tina Vintar 1. mesto DP-T Škofja Loka, 2012
Lan Möscha 2. mesto DP-T Škofja Loka, 2012
Tina Vintar 2. mesto DP-T Tržič, 2012
Lan Möscha 2. mesto DP-T Tržič, 2012
Lan Möscha 3. mesto DP-T Šmartno pri Litiji, 2012
Lan Möscha 5. mesto DP-T Sl. Bistrica, 2012
Tina Vintar 3. mesto DP-T Grosuplje, 2012
Manca Patačkom Koderman 2. mesto V skupnem seštevku T/2011  
Manca Patačko Koderman 2. mesto

DP-T Škofja Loka, 2011

 
Manca Patačko Koderman 1. mesto DP-T Škofja Loka, 2011  
Katja Hrovatič 3. mesto DP-T Škofja Loka, 2011  
Tina Vintar 4. mesto DP-T Škofja Loka, 2011  
Jure Gvozdanović 4. mesto DP-T Škofja Loka, 2011  
Nejc Erklavec 4. mesto DP-T Škofja Loka, 2011  
Jure Gvozdanović 2. mesto DP-T Tržič, 2011  
Tina Vintar 2. mesto DP-T Tržič, 2011  
Manca Patačko Koderman 3. mesto DP-T Tržič, 2011  
Manca Patačko Koderman 2. mesto DP-T Trbovlje, 2011  
Tina Vintar 3. mesto DP-T Trbovlje, 2011  
Nejc Erklavec 4. mesto DP-T Trbovlje, 2011  
Lan Möscha 5. mesto DP-T Trbovlje, 2011  
Manca Patačko Koderman 1. mesto DP-T Grosuplje, 2011  
Manca Patačko Koderman 2. mesto DP-T Šmartno, 2011  
Gašper Potrebuješ 3. mesto DP-B Log, 2010  
Tina Vintar 2. mesto DP-B Laško, 2010  
Tilka Novak 3. mesto DP-B Log, 2009  
Gašper Potrebuješ 1. mesto V skupnem seštevku B/2008
Gašper Potrebuješ 2. mesto DP-B Slovenj Gradec, 2008  
Mojca Breskvar 3. mesto DP-B Slovenj Gradec, 2008  
Gašper Potrebuješ 1. mesto DP-B Slovenj Gradec, 2006  
Gašper Potrebuješ 3. mesto DP-B Škofja Loka, 2006  
Tilka Novak 2. mesto DP-B Koper, 2006  
Tilka Novak 2. mesto DP-B Žiri, 2006  
Tonka Mohar 3. mesto DP-B Laško, 2005  
Anže Popit 3. mesto DP-H Gozd Martuljek, 2005  
       
       
Dosežki na tekmovanjih zahodne lige
       
Ime in priimek Dosežek Vrsta tekmovanja in kraj  
Klara Avanzo 1. mesto V skupnem seštevku 2016
Adam Rus 1. mesto V skupnem seštevku 2016
Matevž Margon 3. mesto V skupnem seštevku 2016
Klara Avanzo 2. mesto ZL-T, Šenčur 2016
Adam Rus 1. mesto ZL-T, Šenčur 2016
Adam Rus 2. mesto ZL-B, Kamnik 2016
Ana Beber Boštjančič 2. mesto ZL-B, Kamnik 2016
Nara Beber Boštjančič 3. mesto ZL-B, Kamnik 2016
Živa Golob 3. mesto ZL-T, Ljubljana 2016
Klara Avanzo 1. mesto ZL-B, Radovljica 2016
Klara Avanzo 1. mesto ZL-B, Kamnik 2016
Matevž MArgon 3. mesto ZL-B, Radovljica 2016
Matevž Margon 2. mesto ZL-H, Jesenice 2016
Štefan Tomažič 2. mesto ZL-H, Jesenice 2016
Adam Rus 1. mesto ZL-H, Jesenice 2016
Živa Golob 1. mesto V skupnem seštevku 2015
Jaka Jaki 2. mesto V skupnem seštevku 2015
Matevž Margon 1. mesto V skupnem seštevku 2015
Klara Avanzo 2. mesto V skupnem seštevku 2015
Ajda Golob 3. mesto ZL-T, Šenčur 2015
Jaka Jaki 3. mesto ZL-T, Šenčur 2015
Matevž Margon 1. mesto ZL-T Šenčur, 2015
Klara Avanzo 1.mesto ZL-B Kamnik, 2015
Matevž Margon 1. mesto ZL-B Kamnik, 2015
Živa Golob 2. mesto ZL-B Kamnik, 2015
Ajda Golob 1. mesto ZL-T Ljubljana, 2015
Jaka Jaki 1. mesto ZL-T Ljubljana, 2015
Živa Golob 1. mesto ZL-T Ljubljana, 2015
Matevž Margon 1. mesto ZL-T Ljubljana, 2015
Matevž Margon 1. mesto ZL-B Radovljica, 2015
Živa Golob 2. mesto ZL-B Radovljica, 2015
Klara Avanzo 2. mesto ZL-B Radovljica, 2015
Jaka Jaki 3. mesto ZL-B Radovljica, 2015
Matevž Margon 2. mesto ZL-H Jesenice, 2015
Klara Avanzo 1. mesto ZL-H Jesenice, 2015
Živa Golob 1. mesto ZL-H Jesenice, 2015
Lan Möscha 3. mesto V skupnem seštevku 2014
Jakob Kosednar 3. mesto V skupnem seštevku 2014
Jaka Jaki 3. mesto ZL-T Šenčur, 2014
Lan Möscha 1. mesto ZL-H Jesenice, 2014
Klara Avanzo 1. mesto ZL-H Jesenice, 2014
Katja Hrovatič 3. mesto ZL-H Jesenice, 2014
Jaka Jaki 2. mesto ZL-T Žirovnica, 2014
Nara Boštjančič Beber 2. mesto ZL-B Radovljica, 2014
Pia Purkart 2. mesto ZL-T Ljubljana, 2014
Matevž Margon 2. mesto ZL-T Ljubljana, 2014
Lan Möscha 2. mesto ZL-T Ljubljana, 2014
Jakob Kosednar 3. mesto ZL-T Ljubljana, 2014
Lan Möscha 3. mesto V skupnem seštevku 2013
Lan Möscha 1. mesto ZL-H Jesenice, 2013
Lan Möscha 1. mesto ZL-B Radovljica, 2013
Danuša Vižintin 1. mesto V skupnem seštevku 2012
Lan Möscha 1. mesto V skupnem seštevku 2012
Manca Patačko Koderman 1. mesto V skupnem seštevku 2012
Tina Vintar 2. mesto V skupnem seštevku 2012
Danuša Vižintin 1. mesto ZL-T Šenčur, 2012
Tina VIntar 1. mesto ZL-T Šenčur, 2012
Lan Möscha 1. mesto ZL-T Šenčur, 2012
Danuša Vižintin 3. mesto ZL-H Jesenice, 2012
Manca Patačko Koderman 2. mesto ZL-H Jesenice, 2012
Lan Möscha 2. mesto ZL-H Jesenice, 2012
Danuša Vižintin

3. mesto

ZL-T Žirovnica, 2012
Manca Patačko Koderman 3. mesto ZL-T Žirovnica, 2012
Tina Vintar 1. mesto ZL-ZT Žirovnica, 2012
Lan Möscha 3. mesto ZL-T Žirovnica, 2012
Maša Arnšek 2. mesto ZL-B Radovljica, 2012  
Danuša Vižintin 1. mesto ZL-B Radovljica, 2012  
Manca Patačko Koderman 2. mesto ZL-B Radovljica, 2012  
Lan Möscha 1. mesto ZL-T Ljubljana, 2012  
Manca Patačko Koderman 1. mesto ZL-T Ljubljana, 2012  
Maša Arnšek 3. mesto ZL-T Ljubljana, 2012  
Danuša Vižintin 3. mesto ZL-T Ljubljana, 2012  
Lan Möscha 1. mesto ZL-T Šenčur, 2011  
Nejc Erklavec 1. mesto ZL-T Šenčur, 2011  
Manca Patačko Koderman 2. mesto ZL-T Šenčur, 2011  
Lan Möscha 1. mesto ZL-H Jesenice, 2011  
Manca Patačko Koderman 1. mesto ZL-H Jesenice, 2011  
Lan Möscha 1. mesto ZL-B Radovljica, 2011  
Lan Möscha 1. mesto ZL-H Ljubljana, 2011  
Lan Möscha 1. mesto ZL-H Ljubljana, 2010  
Lan Möscha 1. mesto ZL-H Jesenice, 2010  
Danuša Vižintin 1. mesto ZL-T Jesenice, 2010  
Manca Alič 2. mesto ZL-T Jesenice, 2010  
Jure Gvozdanovič 2. mesto ZL-H Jesenice, 2009  
Jonatan Jarc 1. mesto ZL-T Ljubljana, 2009  
Žiga Patačko  Koderman 3. mesto ZL-T Šenčur, 2009  
Manca Patačko Koderman 2. mesto ZL-H Jesenice, 2009